Bydlete svůj sen, žijte svoje bydlení.

g plus
Stránka na Google plus
facebook
Facebooková stránka i-staveniště
facebook skupina stavíme dům
Facebooková skupina Stavíme dům

info@i-staveniste.cz

Původním záměrem těchto stránek bylo propojit lidi, kteří staví nějaký zajímavý domek s lidmi, kteří by rádi pomohli a něčemu se přiučili. Aby se tyto dvě skupiny mohly propojit, musí se někde potkat a dozvědět se o sobě. 

Po dlouhých úvahách jsme se rozhodli rozdělit inzerci do dvou nezávislých částí. Vedle kategorie dobrovolníci, jsme vytvořili i inzerce klasicky. Pokud se zaregistrujete do jedné z těchto skupin, budou vám přístupové údaje platit i v ostatních inzercích.

Dobrovolníci

Zde může zadat inzerát ten, kdo se chystá stavět nějakou stavbu svépomocí, shání šikovné pomocníky a stavbu bere jako něco, kde se lidé mohou i bavit a společně něco vytvořit.

Druhou skupinou lidí, kteří by mohli v dobrovolnících zveřejnit svůj inzerát jsou lidé, kteří sice nestaví vlastní dům, ale rádi by s nějakou stavbou pomohli a něco se přiučili.

Záleží pak na těchto dvou skupinkách, jaké podmínky si domluví a jak bude jejich spolupráce vypadat. Stránky dobrovolníci pouze umožňují se těmto dvěma skupinkám zkontaktovat. Než se však vydáte na nějakou stavbu, domluvte si podrobně podmínky, řekněte svým blízkým kam jedete a dejte jim o sobě vědět.

Odkaz do dobrovolníků je: http://dobrovolnici.i-staveniste.cz.

Inzerce klasicky

Zkrátka klasická inzerce. Jen bychom byli rádi, kdyby se zde inzerovaly věci, které souvisí se stavbou. Například vám zbude po stavbě kupička písku a překáží vám. Někdo by si zase rád vybetonoval kousek dvorku, ale nechce se mu kvůli tomu kupovat 5 kubíků písku.

Pro tyto dvě skupinky lidí je určena třetí inzerce - inzerce klasicky.

Odkaz do inzerce klasicky je: http://inzerce.i-staveniste.cz.