Bydlete svůj sen, žijte svoje bydlení.

g plus
Stránka na Google plus
facebook
Facebooková stránka i-staveniště
facebook skupina stavíme dům
Facebooková skupina Stavíme dům

info@i-staveniste.cz

S nadšením jsme přijali pozvánku na supr akci - slavnostní odhalení stavby budoucnosti, jediné svého druhu na světě,  ve čtvrtek 24. 9. 2015 v Brně!

Jak se píše v pozvánce:
"Za posledních 20 let se na území České republiky zastavělo průmyslovými objekty více než 90-tisíc hektarů půdy. Ročně tak Česko přichází o 28 milionu metrů kubických dešťové vody, která je odváděna ze střech hal bez jakéhokoliv dalšího využití. V Slavkově u Brna se to však všechno změní!

Zveme Vás na slavnostní představení ojedinělého Vývojového centra LIKO-NOE, které navrhnul známý architekt Zdeněk Fránek. Živým stavbám patří budoucnost, a právě Vy se můžete stát její součástí už dnes.

Vývojové centrum společnosti LIKO-S, a.s. je první stavbou svého druhu na světě. Jejím cílem bylo vytvořit průmyslový objekt s nulovými nároky na energie, čistěním odpadních vod pomocí kořenového systému a uvést do praxe nový pojem - přírodní tepelná stabilizace. To znamená, že stavba pracuje jen s energiemi získanými z přírodních zdrojů-"

A to my se rádi zúčastníme! Nejen proto, že nás tyto informace skutečně zajímají. Ale také proto, že máme jeden projekt průmyslové haly, jak se říká, právě na stole. Proč nedělat věci líp a líp :)

Těšíme se!

David a Slávule