Bydlete svůj sen, žijte svoje bydlení.

g plus
Stránka na Google plus
facebook
Facebooková stránka i-staveniště
facebook skupina stavíme dům
Facebooková skupina Stavíme dům

info@i-staveniste.cz

Pro ty, kdo chtějí platit méně

Informace o domech s nízkou spotřebou energií, pasivní a nízkoenergetické domy

Jde to i jinak

Praktické zkušenosti s přírodním a alternativním stavitelstvím

Informační džungle a stavba domu

Provedeme vás informační džunglí spojenou se stavbou rodinného domu

Informace formou blogů a eBooků

Jak začít se stavbou vlastního bydlení

Prev Next

Pokud jste narazili na náše stránky, patrně surfujete internetem s cílem najít informace týkající se stavby rodinného domu. Předem tedy hlásíme: Jste tu správně! Abychom vám ušetřili čas a nervózně klikající pravý ukazováček, níže najdete stručný přehled, co zde určitě najdete a co ani omylem. Více informací se dozvíte v blogovém článku To, co vám jiní zatajili vám naservírujeme otevřeně

V dnešní informacemi přeplněné době začít s tvorbou dalších informačních internetových stránek, to musí mít člověk dobrý důvod a také odvahu a trochu drzosti. Rádi bychom vám tedy hned v úvodu naše pohnutky předložili k prozkoumání…

Rádi bychom propojili lidi, které tato problematika zajímá

Ano, dnes je mnoho serverů, kde naleznete ohledně alternativního stavitelství vše možné. Nečekáme, že by náš server byl ještě informovanější, ještě zajímavější, ještě šťavnatější. Naší hlavní myšlenkou je vytvořit platformu, která by mohla fungovat jako křižovatka, místo, kde se lidé o daném tématu mohou informovat, vytvořit si prvotní názor na věc, rozhlédnout se a vyrazit na svoji vlastní, individuální, jedinečnou a dobrodružnou cestu za stavbou svého budoucího domova.

Připravili jsme pro vás inzerci

Jako mocný nástroj spolupráce považujeme bezplatnou inzerci. Dokáže propojit ty správné lidi, reagovat i na jejich konkrétní možnosti a to nejen finanční. Naším snem je vytvořit inzertní prostředí, kde budou mít lidé možnost nejen najít „levná“ řešení, ale kde se také budou setkávat ti, kdo jsou ochotni si navzájem fyzicky a psychicky pomoci. Vždyť každý chléb, který po vodě pustíme, se jednou vrátí k nám, když ho nejvíce budeme potřebovat.

Proto jsme vytvořili tyto 2 okruhy inzerce:

Dobrovolníci – jako za starých časů aneb pomáháme si bydlet

Pro všechny, kteří POMOC potřebují a pro všechny, kteří jsou ji ochotni nabídnout. Pozor – obohaceni odcházejí všichni zúčastnění. To jen naše společnost budí dojem, že pokud pracuji zadarmo, nic mi to nepřináší.

Inzerce klasicky – za něco aneb klasická inzerce

Ta nemůže chybět. Některé věci zkrátka vyměnit nelze. Zde tedy můžete nakupovat a prodávat vše, co se týká alternativního stavitelství a inzerovat vaše kurzy a akce.

Více informací k inzercím naleznete v článku "O inzerci"  nebo přímo v jednotlivých sekcích "dobrovolníci" a "inzerce klasicky".

Chceme nabídnout prostor pro sdílení zkušeností

Říká se, že lidská zkušenost je nesdělitelná a zároveň je to ten nejefektivnější způsob učení se. Naše stránky mají za cíl pokusit se o nemožné a to sdílet naše společné zkušenosti ze stavby našich nových domovů. Někteří mají mnoho fotek i zkušeností, ale nemají čas a sílu je urovnat a někam předat, mnozí mají webové stránky o svém domě, jejichž odkaz můžeme sdílet atd. Pokud se nám podaří všechny střípky dát do kupy, vznikne čarokrásná mozaika, ze které se můžeme všichni mnohé naučit.

Pošlete nám příběh vašeho domu podle bodů z kategorie "vaše stavba".

Informovat

Ano, informovat bychom vás opravdu chtěli a k tomu budou sloužit dílčí odkazy jako "aktuality" "články" atd…

Nedílnou součástí bude také Facebooková skupina "Stavíme dům", kde se vám budeme ze všech sil snažit zodpovědět vaše dotazy ohledně realizace nového domova prostřednictvím našich 15letých zkušeností z oboru. Na co nebudeme stačit, na to se pokusíme sehnat odpovědi od našich ochotných zkušenějších kolegů, díky kterým jsme do této problematiky také mohli snáze proniknout.

 

Jak jste postřehli, téměř ve všech aktivitách počítáme právě s vámi. Pokud budete mít chuť, čas nebo potřebu, můžete se stát součástí tohoto prostoru. Sdílením vaší zkušenosti můžete obohatit ostatní, položením dotazu pomůžete zodpovědět otázku i druhým, odkazem na akci nebo kurz pomůžete kurz naplnit a ostatní informovat atd.

Těšíme se na vaše příspěvky a dotazy. Pojďte to s námi rozhýbat!

Zakladatelé webu

David, Pazder, Slávule a Wea