Bydlete svůj sen, žijte svoje bydlení.

g plus
Stránka na Google plus
facebook
Facebooková stránka i-staveniště
facebook skupina stavíme dům
Facebooková skupina Stavíme dům

info@i-staveniste.cz

Slávule

Ing. arch. Stanislava Kratochvílová

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

http://www.k2-architekti.cz

http://lesnims.cz

http://domaciskola.cz

http://furt-venku.webnode.cz

Jsem absolventka Fakulty architektury na ČVUT v Praze. Pracovala jsem v ateliéru akad.arch. O. Hozmana, akad. arch. J. Formana. Jako OSVČ jsem spolupracovala s akad. arch. J. Veselým. V roce 2003 jsme s manželem založili architektonický ateliér k2-architekti, kde projektujeme všechno možné i nemožné a pořádáme praktické kurzy alternativního stavitelství. V roce 2012 jsme založili odnož tohoto ateliéru s názvem FRAM architects pro alternativní, nízkoenergetické a pasivní stavitelství (aby se nám to už v k2 nepletlo). Pracovala jsem také jako učitelka výtvarné výchovy a matematiky na soukromé základní škole.

Učila jsem a učím postupně všechny naše 4 děti v rámci Domácí školy (prostě nechodí do školy:) a pracuji jako asistentka domácího vyučování pro další rodiny, které chtějí vzdělávat své děti doma.

Patřím mezi zakládající členy občanského sdružení FURT VENKU!!, které poblíž mého bydliště uvedlo v provoz Lesní klub inspirovaný lesními mateřskými školkami v Německu a Rakousku a ve kterém jsem také působila jako pedagog.